1. ANASAYFA
  2. MİSAFİR REHBERİ
  3. MİSAFİR İLİŞKİLERİ VE OTELCİLİK HİZMETLERİ

MİSAFİR İLİŞKİLERİ VE OTELCİLİK HİZMETLERİ

“Misafir İlişkileri ve Otelcilik Hizmetleri” bölümü, Türk misafirperliğini ve ilgisini hastalarımıza hissettirmek ve hastanemizde 5 yıldızlı otel standardında bir yatış deneyimi sunmak üzere hizmet veriyor.

Misafir İlişkileri; “Ayaktan Hasta” ve “Yatan Hasta” olmak üzere, iki gruba ayrılan ekiplerimizden oluşuyor. Ayaktan Hasta ile ilgilenen ekibimiz, günlük olarak poliklinik randevusu olan veya randevusuz gelen hastalarımızla ilgileniyor. Ekip üyelerimiz, hastalarımızı hastaneye girişte karşılıyor ve gidecekleri bölüme kadar onlara eşlik ediyorlar.

Yatan Hasta ekibimiz ise yatış sürecinden taburculuk zamanına kadar, tıbbi konular hariç, misafirlerimizin günlük ihtiyaç ve beklentilerini yerine getiriyor ve her bir hastamızla özel olarak ilgileniyor. Ekibimiz, her bir hastaya özel “bireysel hasta deneyimi” sunmayı amaçlıyor. Misafir İlişkilerine ihtiyaç duyulduğu anda ekip üyelerimize cep telefonlarından ulaşılabilmesi ve hastalarımızın taleplerinin en hızlı şekilde yerine getirilmesi için ilgili bölümlerle iletişim kurulması bölümümüzün sorumlulukları arasında yer alıyor.

Otelcilik hizmetleri çatısı altında hizmet veren Kat Hizmetleri ekibimiz ise yatan hasta ve refakatçilerine 24 saat boyunca temiz, hijyenik ve düzenli bir ortam sağlamak için çalışıyor. Kat Hizmetleri ekibimizin sorumlulukları şöyle sıralanıyor: Günlük olarak odaların kontrolü ve taburcu sonrası temizliği, hastane içerisinde oluşan atıkların toplanması, genel alanların ve polikliniklerimizin temizliği.

Hastanemizde gün içinde iki defa hasta ve refakatçilerine ikram edilen çay ve kahve servisimiz Kat Hizmetlerinde görevli garson ekibimiz tarafından yürütülüyor.

Misafir İlişkileri ve Otelcilik Hizmetleri olarak temel yaklaşımımız; hastalarımıza ve yakınlarına kendilerini evde gibi hissettirecek bir hizmet sunabilmektir. Hastane içinde geçirdikleri zamanı konforlu hale getirmeyi ve hastanemizden memnun şekilde ayrılmalarını sağlamayı hedefliyoruz.