Sizi Amerikan Hastanesi’nde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.
 
Kendiniz ve sevdikleriniz için doğru sağlık hizmeti sağlayıcısını bulmanın önemli bir karar olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle Amerikan Hastanesi olarak herkesin ihtiyaç duyduğu ve hak ettiği bakım kalitesini sağlamak için ilave önlemler aldık. Başarılı bir tedavi ve akabinde iyileşme dönemi yaşamaları amacıyla hastalarımızı ve ailelerini tedavi sürecinin aktif üyeleri olmaları yönünde cesaretlendiriyoruz.
 
Mümkün olan en iyi bakımı sağlamak amacıyla, multidisipliner yaklaşımımızla sizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçlarını daha kapsamlı ve değer esaslı şekilde karşılamak için bölümlerimiz arasındaki sınırları kaldırmayı hedefliyoruz.
 
Sağlık hizmeti ihtiyaçları söz konusu olduğunda, tercih ettiğiniz sağlık kurumu olmak en önemli önceliğimiz. Deneyiminizin olumlu olacağına duyduğumuz güvenle sizi Amerikan Hastanesi’ne davet ediyoruz.
tercüman hizmetleri
TERCÜMAN HİZMETLERİ
kafeterya
KAFETERYA
bebek bakım odası
BEBEK BAKIM ODASI
kablosuz İnternet
KABLOSUZ İNTERNET
otopark
OTOPARK
hasta ziyareti
HASTA ZİYARETİ
çikolata serbesttir
ÇİKOLATA SERBESTTİR
çiçek odası
ÇİÇEK ODASI
sgk ile anlaşmamız yoktur
SGK İLE ANLAŞMAMIZ YOKTUR
balon ile girilmez
BALON İLE GİRİLMEZ
alkol ile girilmez
ALKOL İLE GİRİLMEZ

ÜCRET BİLGİ SÜRECİ

Amerikan Hastanesi tedavi süreçleri Çağrı Merkezimiz aracılığıyla tedavi olmak istediğiniz doktor randevunuzla başlıyor. Doktor muayenesi sonrasındaki tedavi ve tanı kodları ile süreçlerinizi finansal açıdan değerlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon ve e-posta yoluyla ya da hastane içinde zemin kattaki ofisimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Sigortanız varsa, ön provizyon işleminin başlatılmasıyla ve doktor bilgisi dahilinde Hasta Kabul biriminin desteğiyle, tedavi süreçlerinizi ilerletebilirsiniz.

 
 • randevu
  RANDEVU

  Çağrı Merkezimizi arayarak randevu alın: 444 3 777

 • muayene
  MUAYENE

  Doktorunuza muayene olun.

 • ücret bilgi ofisi
  ÜCRET BİLGİ OFİSİ

  Hasta Temislcisi ve Ücret Bilgi Ofisi ile görüşün.

 • konfirmasyon
  KONFİRMASYON

  Poliçenizin kapsamını ve geçerliliğini teyit ettirin.

 • tedavi
  TEDAVİ

  Tedaviye başlayabiliriniz.