1. AMERİKAN HASTANESİ
  2. KURUMSAL

İNSAN KAYNAKLARI

Hastanemizde sağlık hizmetlerini sunarken yenilikçi yaklaşımla güncel teknolojiler bir araya getirilmektedir. En değerli varlığımızın insan olduğu noktasından hareket etmekteyiz ve bu bakış açısı insan kaynakları politikamızın da temelini oluşturmaktadır.


Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları seçme ve yerleştirme sisteminin temel ilkesi; doğru zamanda, doğru yerde, uygun yetkinliklerde, Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları felsefesini, vizyonunu, misyonunu ve ilkelerini benimseyip uygulayabilecek, kendisini, takımını ve şirketini geliştirecek, teknolojideki gelişmeleri takip eden ve uygulayan, eğitimli ve profesyonel insan kaynağını istihdam etmektir.

Adayların, işin teknik gereksinimlerine uygun özellikler taşımasının yanı sıra çok yönlü, öğrenmeye ve yeniliklere açık, insan ilişkilerinde başarılı ve inisiyatif sahibi olmalarına dikkat edilmektedir.

Sağlık sektöründe çalıştığımız için “hasta memnuniyeti” odaklı bir çalışma sistemi ile hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda, hastalarımızın beklentilerini aşmayı hedefleyen bir çalışan potansiyelimizin olması bir zorunluluktur.
Her şeyden önce yaptığı işe gönülden bağlı olan, iletişim becerileri yüksek, empati kurabilen, takım çalışması ve inisiyatif alma konularında etkili, ayrıca işinin uzmanı olan kişilere potansiyel çalışan listemiz içerisinde yer verilmektedir.

Amerikan Hastanesi hekim ve personel işe alım süreçleri, Hastanemizin İnsan Kaynakları Direktörlüğü tarafından yürütülmektedir. Ulusal ve uluslararası düzeyde herhangi bir aracı kurum ile çalışılmamaktadır.

İş başvurularınız
için Koç Kariyerim platformu ve Kariyer.net  üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması ve işlenmesine yönelik Çalışan Adayı Aydınlatma Metni için   tıklayınız.