YATIŞ GÜNÜ

Hasta Kabul ofisi, hastanemizin zemin katında yer almaktadır ve hafta içi 06:30 - 22:00, Cumartesi günleri 06:30 - 20:00 ve Pazar günleri 08:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Resmi tatiller ve bayramlarda 07:00 - 19:00 saatleri arası çalışmakta olup, bu saatler dışında hasta kabulü Acil Servis bankomuzdan yapılmaktadır.  

Kabul işlemlerinin gerçekleşmesi için aşağıdaki belgeleri getirmenizi öneririz:

 • Nüfus cüzdanı ya da ehliyet (T.C. Kimlik Numarası),

 • T.C. vatandaşı olmayanlar için pasaport,

 • Tıbbi kayıt veya dokümanlar,

 • Özel sigortalılar için sigorta kartı, doktorun doldurduğu sigorta yatış onay formu ve tedavi masraflarına ilişkin bilgilendirme.
   

YATIŞ SÜRECİ


Konforunuz:

Hastalarımız ve yakınlarının konforu için tasarlanan özel odalarımız mevcuttur.

Tüm odalarımızda özel banyo ve yerli ve yabancı kanallara erişimli televizyon mevcuttur. Arzu ederseniz, odanıza DVD oynatıcı talep edebilirsiniz.

Günde iki kez tüm odalara ücretsiz çay servisi, ücretsiz gazete temini, ayrıca diş fırçası, diş macunu ve şampuan gibi hizmetlerimiz olmakla birlikte, yenilenmiş odalarda özel çay ve kahve bölümümüz bulunmaktadır.

Henüz yenilenmemiş odalarımızda, talebiniz olduğu taktirde, çay ve kahve hizmeti için ilgili personelimiz sizlere yardımcı olmaktadır.

Odanızın dahili hat numarası oda numaranızla aynıdır. Hat almak için 9’u, santral için 0’ı tuşlayabilirsiniz.

Odanızda kaldığınız sürece yapacağınız dış görüşmeler hesabınıza kaydedilmektedir.

Hastanemiz, hastane odalarında kablosuz internet bağlantısı sunar. Bağlantı ile ilgili bir sorun yaşarsanız, lütfen hemşirenize bildirin.

Gardırobunuzun içerisinde, yanınızda bulunabilecek nakit para, değerli evrak ve eşyalarınızı saklamanız için elektronik kilitli bir kasa bulunmaktadır.
 
Yemekler:

Yemeğiniz, diyetisyenlerimiz tarafından hazırlanan beslenme ve diyet programınıza göre düzenlenir ve hastamızın durumuna göre belirlenir. Hasta refakatçileri de bu yemekten yeme hakkına sahiptirler.

Tedavinize uygun seçeneklerden oluşan menü, kat garsonlarımız tarafından sabah saatlerinde size ulaştırılır. Beslenmeniz tedavinizin bir parçası olduğu için hastane dışından yemek yememenizi öneririz. Hasta ve refakatçi yemeği odanıza servis edilir ve boş tepsiler uygun olduğunuz zaman odanızdan alınır. Yemek servis saatlerimiz aşağıdaki gibidir, ancak farklı bir saatte servis isterseniz, talebinizi hemşirenize bildirebilirsiniz.

 • Kahvaltı Servisi:  07:30 - 08:30

 • Öğle Yemeği Servisi:  13:00 - 14:00

 • Akşam Yemeği Servisi:  19:00 - 20:00
   

Yatış süresince odanızda refakatçinizle kalmaya özen gösterin. Refakatçi konaklaması ve yemek hizmeti, oda ücretinize dahildir. Refakatçinizin yatağı, kat hizmetleri tarafından akşam yemeği servisinden sonra hazırlanır. Ancak, isteğiniz doğrultusunda daha erken saatlerde de refakatçi yatağınızı hazırlatabilirsiniz. Size refakat edecek birisi yoksa, özellikle de düşme riskiniz yüksekse, gerekli düzenlemenin yapılması için hemşirenizi bilgilendirebilirsiniz.
 
ZİYARETÇİLER

Ziyaret saati:

Hastane ziyaret saatlerimiz 09:00 - 22:00 arasındadır. Yoğun Bakım ve Pediatri servislerimizde bu uygulama değişiklik gösterebilir. Hastaların rahatı için odalarda 2 kişiden fazla ziyaretçi olmamasına dikkat etmenizi öneriyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

Hastanemiz web sitesinde bulunan Anlaşmalı Kurumlar bölümünden çalıştığımız sigortaların listesine ulaşabilirsiniz.
Hastanemiz web sitesinde bulunan Anlaşmalı Kurumlar bölümünden çalıştığımız sigortaların listesine ulaşabilirsiniz.
 
Yerli sigortalar ile ayaktan/yatan işlemleriniz için alınan ön provizyon süreçlerimiz; hastanemize geldiğiniz ilgili polikliniklerimiz tarafından takip ediliyor. Planlı yatış veya işlemleriniz için ise işlemler öncesinde ön provizyon süreciniz başlatılabiliyor. Hatırlatmak istiyoruz ki, sigortanız ile anlaşmamız olsa dahi poliçenizin geçerli olduğu hastane veya hizmetler farklılık gösterebiliyor.
 
Poliçe detaylarınız ve hastanemizde geçerliliği hakkında detaylı bilgi için sigorta şirketiniz ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.