Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları Kadın Sağlığı Merkezi'nde, modern tıbbın hastalara sunduğu en iyi hizmeti sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Bu, sağlıklı kadınların gelecekteki fertilite potansiyeli, kanser, meme hastalığı ve cinsel yolla bulaşan hastalıklar açısından taranmasından ilerlemiş jinekolojik kanserle, karmaşık doğurganlık sorunlarının tedavisine ve yüksek riskli gebeliklerin yönetimine uzanan geniş yelpazedeki hizmetleri içerir.  

Kadın Sağlığı Merkezi, 1996’da kurulmuş ve bugüne dek gelişmesini sürdürmüştür. Hastalarımıza güncel ve kanıta dayalı doğurganlık, annelik, ürojinekoloji ve onkoloji hizmetlerini şefkatli ve iyi eğitimli personel ve modern teknoloji ekipmanlarıyla sunuyoruz. Ekibimiz, uluslararası dergilerde yoğun olarak yayınları bulunan, toplantılarda konuşmalar yapan ve çalıştaylarda canlı cerrahi uygulayan dünyaca ünlü doktorlar ve bilim adamlarından oluşmaktadır. Kendimizi kadınların benzersiz ve değişen tıbbi ihtiyaçlarını karşılamaya ve onların sağlıklarını korumalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmaya adadık.  
 
Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, dünyanın her bir yanından uluslararası uçuşlar için aktarma merkezi konumunda olan İstanbul’da üç farklı stratejik konumda yerleşmiştir. Amerikan Hastanesi, Türkiye'deki en eski ve en saygın özel sağlık kurumu iken, genç Koç Üniversitesi Hastanesi, tıp ve uzmanlık eğitimleri için ülkedeki en iyi öğrencileri ve genç doktorları bünyesine alan çok modern bir akademik kurumdur. Toplamda 600'den fazla hastane yatağı, yetişkin ve çocuk yoğun bakım üniteleri, 24 ameliyathane ve yoğun bir şekilde donatılmış laboratuvarla, hedeflerimizin ötesine geçebiliyor ve hasta beklentilerinin fazlasını karşılayabiliyoruz.  
 
Web sitemiz, Kadın Sağlığı Merkezimizin, kadın sağlığıyla ilgili tüm sorunlarınız için danışmanlık, tarama ve tedavi konusunda sunulması gerekenleri size vermesini amaçlamaktadır. Bizimle her türlü problem ve sorularınız için posta veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.