Bodrum Amerikan Hastanesi'nin Türk sağlık sektöründe sahip olduğu çok özel konum ve yüksek teknolojiye dayanan hasta odaklı mükemmellik öğeleri, Üroloji Bölümü’nün de yapı taşlarını oluşturuyor. Hastanenin en saygın bölümlerinden biri olma özelliği günümüzde de koruyabilmek amacıyla, kalite standardımızı yükseltmek için daima çalışıyoruz. Ürolojinin son yıllarda gösterdiği teknolojiye dayalı gelişimi dikkatle izleyerek, minimal invaziv üroloji ve fonksiyonel üroloji gibi yeni klinik kavramların bir an önce hasta hizmetine sunulmasına özen gösteriyoruz.
 
Bölüm içinde özellikle ürolojik kanserlerin erken tanı ve tedavisi büyük önem taşıyor. Multidisipliner bakış açısıyla cerrahinin yanı sıra onkolojik tedavide gerekli tüm uygulama ve yöntemleri de aynı çatı altında hastalarımıza eksiksiz sunabiliyoruz. Üroonkolojik cerrahide son dönemin vazgeçilmezleri olan laparoskopi ve robot kullanımıyla yaratılan minimal invaziv karakter, bölümümüzde en üst seviyede deneyim ve beceriyle uygulanıyor.
 
Bölümümüzün bir diğer ana ilgi alanını oluşturan taş hastalığıyla ilgili tüm modern tedavi yöntemleri ve minimal invaziv yaklaşım daima ön planda tutuluyor. Daha da önemlisi, taş hastalığına sebep olan metabolik faktörlerin irdelenmesi ve taşın tekrar etmesinin önlenmesine yönelik kişiye özel araştırma, fark yaratan uygulamalarımız arasında önemli bir yer tutuyor.
 
Kadın ürolojisi, nöroüroloji ve idrar yapma bozukluklarını kapsayan fonksiyonel üroloji ile androloji ve çocuk ürolojisi de bölümümüzün çok önem verdiği diğer ilgi alanları arasında bulunuyor.
 
B BLOK B BLOK
Zemin.Kat ZeminKat
08:00 - 17:00 08:00 - 17:00
Pazartesi - Cuma Pazartesi - Cuma